Pages Navigation Menu

Twoja regionalna baza firm

Perfect Dentalclinic

Perfect Dentalclinic

Perfect Dentalclinic to specjalistyczna placówka oferująca kompleksowe usługi stomatologiczne w Gdańsku. Klinika Perfect Smile zatrudnia szereg specjalistów doświadczonych w swojej dziedzinie, od ortodontów po protetyków, dzięki czemu każdy pacjent może być pewien, że leczenie zostanie dopasowanie odpowiednio do jego potrzeb.

Implantolodzy pracujący w Perfect Dentalclinic są odznaczeni najwyższym stopniem międzynarodowej specjalizacji implantologicznej, który został przyznany przez międzynarodowy kongres lekarzy implantologów.

Ośrodek Perfect Dentalclinic w ofercie swoich usług posiada między innymi:

– implantologię;

– leczenie kanałowe;

– chirurgię stomatologiczną;

– medycynę estetyczną;

– ortodoncję;

– tomografię oraz diagnostykę RTG.

Perfect Dentalclinic znajduje się w 10 rekomendowanych przez Leading Implant Centers ośrodków, co tylko potwierdza najwyższą jakość świadczonych przez nich usług. Klinika Perfect Smile stawia na innowacyjne rozwiązania, stale polepszając kwalifikacje specjalistów oraz korzystając z najnowszych udogodnień technologicznych, zapewniając swoim pacjentom komfortowe i sprawne leczenie stomatologiczne w każdej dziedzinie, z zapewnieniem zadowolenia z wykonanej usługi oraz gwarancję zadowolenia.

Informacje na temat firmy

Adres: Gdańsk, ul. Szymanowskiego 2

Telefon kontaktowy: +48 58 558 80 57

Poczta: garnizon@perfect-dentalclinic.com

Strona internetowa: http://perfect-dentalclinic.com/