Pages Navigation Menu

Twoja regionalna baza firm

Mensa Home

Mensa Home

Każda kuchnia, by być w pełni funkcjonalna i perfekcyjnie spełniać swoją rolę, musi być wyposażona w odpowiedni, dobry jakościowo sprzęt. Mensa Home posiada w swojej ofercie produkty, które z pewnością nie zawiodą nikogo! W asortymencie sklepu znajdują się tradycyjne produkty, takie jak garnki, patelnie, czajniki, brytfanny, a także popularne ostatnio kawiarki lub wyjątkowe akcesoria barmańskie. Dzięki produktom od Mensa Home każda kuchnia ożyje nowym blaskiem, a gotowanie będzie łatwe, jak jeszcze nigdy dotąd!

Mensa Home proponuje swoim klientom również wyjątkowe ozdoby, takie jak wazony, zegary, serwetniki oraz świeczniki. Proponowane artykuły doskonale wyposażą każdą kuchnię oraz nadadzą jej niepowtarzalnego charakteru, dzięki czemu będzie ona miejscem, gdzie nie tylko przyrządza się i spożywa posiłki, ale również miło spędza czas. Wszystkie oferowane przez Mensa Home artykuły wykonane zostały z dokładną starannością, przy wykorzystaniu najwyższej klasy produktów.

Mensa Home przygotowała również dla Was najlepszej jakości produkty, które pomogą w utrzymaniu czystości i higieny w Waszej kuchni.

Informacje na temat firmy

Adres: ul. Słowiańska 22, 64-100 Leszno

Telefon: 570 600 340

E-mail: sklep@mensahome.eu

Witryna internetowa: http://mensahome.eu