Pages Navigation Menu

Twoja regionalna baza firm

Kancelaria Adwokacka NKR

Kancelaria Adwokacka NKR

Kancelaria Prawna NKR to zespół doświadczonych adwokatów z powołania. Grupa specjalistów zajmuje się wieloma dziedzinami prawa co pozwala na dopasowanie oferty to potrzeb każdego klienta. Firma zajmuje się prawem cywilnym, gospodarczym, karnym oraz prawem pracy. Oferujemy również pomoc prawną dla przedsiębiorców, m.in.: pomoc przy zakładaniu i rejestracji spółek prawa handlowego, doradztwo w zakresie prawa pracy czy windykację należności związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Staramy się zrozumieć położenie oraz oczekiwania klienta, a następnie stworzyć zadowalające rozwiązanie. Kancelaria udziela również porad prawnych. Najczęściej spotkania odbywają się następnego dnia od wysłania zgłoszenia. Na spotkani specjalista odpowiada na zadane pytania i radzi, jaki sposób postępowania będzie najkorzystniejszy dla klienta.

Prawnik

Poszukujesz prawnika na terenie Katowic? Nasza kancelaria posiada kompleksową ofertę usług prawnych, które na pewno sprostają twoim oczekiwaniom. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, karnym, gospodarczym oraz innych dziedzinach. Nasi doświadczeni prawnicy udzielają kompleksowych porad prawnych oraz sumiennie prowadzą sprawy. Zaufaj najlepszym i skontaktuj się z Kancelarią Prawną NKR.

Spadki

Lata doświadczeń i setki spraw spadkowych pozwoliły naszej kancelarii wysunąć się pozycję lidera w tej dziedzinie prawa. Oferujemy profesjonalną pomoc oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Nasi prawnicy dbają o dobro każdego klienta i odnoszę sukcesy dzięki indywidualnemu podejściu i ogromnemu zaangażowaniu. Zapraszamy Państwa do kontaktu i odwiedzin naszej strony – z chęcią pomożemy i doradzimy.

Rozwód

W przypadku sprawy rozwodowej nasza kancelaria oferuje kompleksową pomoc oraz doradztwo. Adwokaci mający doświadczenie w tego typu sprawach cechują się profesjonalizmem i wiedzą, która daję ogromną przewagę w sądzie. Nasi prawnicy pomogli już niejednej osobie znajdującej się w ciężkim położeniu. Zaufaj najlepszym i zaufaj Kancelarii Prawnej NKR.

Dane firmy:

adres: ul. Plac Pod Lipami 5, 40-467 Katowice

telefon: +48 32 603 61 68

e-mail: nkr@nkr.com.pl

strona internetowa: http://www.nkr.com.pl